Apigee Developer Portal Kickstart (3.0.7) - en to lt translation catalogue (82 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Comments
lt: Komentarai

en: Currency
lt: Valiuta

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: File
lt: Failas

en: Country
lt: Šalis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: n/a
lt: n/d

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Term
lt: Terminas

en: Member since
lt: Narys nuo

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Forum
lt: Forumas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Original
lt: Orginalas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Customize
lt: Tinkinti

en: Products
lt: Prekės

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: Values
lt: Reikšmės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Revenue
lt: Įplaukos

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Light
lt: Šviesi

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
lt: Įveskite kableliu atskirtą sąrašą. Pavyzdžiui: Vilnius, Naujoji Akmenė, "Klivlendas, Ohajas"

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota
