Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (107 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Read more
az: Ətraflı

en: Article
az: Məqalə

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: n/a
az: yox

en: Picture
az: Şəkil

en: Last post
az: Son post

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Term
az: Termin

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: User login
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Anonymous
az: Anonim

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Source
az: Mənbə

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Customize
az: Özəl

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin

en: Values
az: Qiymətlər

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Video file
az: Video fayl

en: Card
az: Kart

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Full content
az: Tam məzmun

en: Basic page
az: Əsas səhifə

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
az: Statik məzmununuz üçün <em>əsas səhifələrdən</em> istifadə edin, məsələn, "Haqqımızda" səhifəsi.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
az: Oxşar mövzularda məqalələri kateqoriyalara qruplaşdırmaq üçün etiketlərdən istifadə edin.

en: Select any filter and click on Apply to see results
az: İstənilən filtri seçin və nəticələri görmək üçün Tətbiq et üzərinə klikləyin

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
az: Xəbərlər, press-relizlər və ya bloq yazıları kimi zamana həssas məzmun üçün <em>məqalələrdən</em> istifadə edin.

en: Wide
az: Geniş

en: Full HTML
az: Tam HTML

en: Editorial
az: Redaksiya

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: Default comments
az: Defolt şərhlər

en: Allows commenting on content
az: Məzmunu şərh etməyə imkan verir

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri

en: Default medium date
az: Defolt orta tarix

en: User account menu
az: İstifadəçi hesabı menyusu

en: Basic block
az: Əsas blok

en: A basic block contains a title and a body.
az: Əsas blokda başlıq və gövdə var.

en: Website feedback
az: Veb sayt rəyi

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
az: Vergüllə ayrılmış siyahı daxil edin. Məsələn: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
az: Əsas HTML

en: Restricted HTML
az: Məhdud HTML

en: Max 1300x1300
az: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
az: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
az: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
az: Maksimum 650x650

en: Narrow
az: Dar

en: Use local files for reusable media.
az: Yenidən istifadə edilə bilən media üçün yerli fayllardan istifadə edin.

en: Use local images for reusable media.
az: Yenidən istifadə edilə bilən media üçün yerli şəkillərdən istifadə edin.

en: A locally hosted audio file.
az: Yerli olaraq yerləşdirilən audio fayl.

en: A locally hosted video file.
az: Yerli olaraq yerləşdirilən video fayl.

en: Remote video
az: Uzaqdan video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
az: YouTube və ya Vimeo-dan uzaqdan yerləşdirilən video.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
az: Arxivləşdirilib

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
az: Qaralama

[ctx: Workflow state label]
en: Published
az: Nəşr edilmişdir

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
az: Arxiv

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
az: Qaralamaya bərpa edin

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
az: Bərpa et

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
az: Yeni Qaralama Yaradın

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
az: Dərc et
