Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.6) - en to se translation catalogue (23 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Read more
se: Loga eambbo

en: File
se: Fiila

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Text
se: Teaksta

en: Picture
se: Govva

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Topics
se: Fáttát

en: Video
se: Filbma

en: Edit profile
se: Rievdat iežat dieđuid

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke

en: Clear all filters
se: Hilggo buot sirremiid
