Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.7) - en to ast translation catalogue (41 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Read more
ast: Lleer más

en: Article
ast: Artículu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Categories
ast: Categoríes

en: File
ast: Ficheru

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Help
ast: Aida

en: Text
ast: Testu

en: n/a
ast: n/d

en: Picture
ast: Imaxe

en: Continue
ast: Siguir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Question
ast: Entruga

en: All
ast: Too

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Details
ast: Detalles

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Blog
ast: Blogue

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: The installation has encountered an error.
ast: Hebo un fallu al instalar.

en: Basic page
ast: Páxina básica
