Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.7) - en to hr translation catalogue (74 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Item
hr: stavka

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Article
hr: Članak

en: Comments
hr: Komentari

en: Currency
hr: Valuta

en: Quantity
hr: Količina

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Categories
hr: Kategorije

en: File
hr: Datoteka

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Country
hr: Država

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Help
hr: Pomoć

en: Teaser
hr: Mamac

en: Text
hr: Tekst

en: Total
hr: Ukupno

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Picture
hr: Slika

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: Question
hr: Pitanje

en: All
hr: Svi

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Term
hr: Pojam

en: Media
hr: Mediji

en: Details
hr: Detalji

en: Price
hr: Cijena

en: Desc
hr: Silazno

en: Store
hr: Trgovina

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Tools
hr: Alati

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Source
hr: Izvor

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Products
hr: Proizvodi

en: Purchase
hr: Prodaja

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: The installation has encountered an error.
hr: Došlo je do pogreške tijekom instalacije.

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Narrow
hr: Usko
