Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.7) - en to ka translation catalogue (52 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Article
ka: სტატია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: File
ka: ფაილი

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Search
ka: ძიება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Picture
ka: სურათი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Question
ka: შეკითხვა

en: All
ka: ყველა

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Media
ka: მედია

en: Details
ka: დეტალები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Forum
ka: ფორუმი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Source
ka: წყარო

en: Posts
ka: პოსტები

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება

en: - All -
ka: - ყველა -

en: The installation has encountered an error.
ka: შეცდომა ინსტალაციის დროს.
