Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.7) - en to ku translation catalogue (55 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Item
ku: دانە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Article
ku: وتار

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Text
ku: دەق

en: n/a
ku: نییە

en: Picture
ku: وێنە

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Question
ku: پرسیار

en: All
ku: هەموو

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Forum
ku: مەکۆ

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: The installation has encountered an error.
ku: دامه‌زراندن کێشه‌یه‌کی دۆزییه‌وه‌

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.
