Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.7) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Search
ky: Издөө

en: Blog
ky: Блог
