Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (121 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Item
lv: Ieraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: Currency
lv: Valūta

en: Quantity
lv: Skaits

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: File
lv: Fails

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Country
lv: Valsts

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Text
lv: Teksts

en: Total
lv: Kopā

en: n/a
lv: n/p

en: Picture
lv: Attēls

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Frequently Asked Questions
lv: Bieži uzdotie jautājumi

en: FAQ
lv: BUJ

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: All
lv: Visi

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Term
lv: Termins

en: Media
lv: Multivide

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Price
lv: Cena

en: Desc
lv: Dilst.

en: Store
lv: Veikals

en: Forum
lv: Forums

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Blog
lv: Blogs

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Tools
lv: Rīki

en: Operator
lv: Operators

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Source
lv: Avots

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Customize
lv: Pielāgot

en: Products
lv: Preces

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Examples
lv: Piemēri

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Administrator
lv: Administrators

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Values
lv: Vērtības

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Revenue
lv: Ieņēmumi

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Cart block
lv: Groza bloks

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Video file
lv: Video fails

en: Card
lv: Kartiņa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The installation has encountered an error.
lv: Instalācijas laikā notika kļūda.

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Wide
lv: Plats

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Block types
lv: Bloku veidi

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
