Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.7) - en to mr translation catalogue (48 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Article
mr: लेख

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Currency
mr: चलन

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: On
mr: वर

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: File
mr: फाईल

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Country
mr: देश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Help
mr: मदत

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Text
mr: अक्षर

en: Total
mr: एकूण

en: Picture
mr: चित्र

en: Email
mr: ईमेल

en: Question
mr: प्रश्न

en: All
mr: सर्व

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Price
mr: किंमत

en: Store
mr: दुकान

en: Forum
mr: चर्चा

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Tools
mr: साधने

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट

en: Basic page
mr: साधे पान
