Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to be translation catalogue (85 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Item
be: Элемент

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Article
be: Артыкул

en: Comments
be: Каментары

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Categories
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Country
be: Краіна

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Help
be: Дапамога

en: Audio
be: Аўдыё

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Text
be: Тэкст

en: n/a
be: [няма]

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: All
be: Усе

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Term
be: Тэрмін

en: Media
be: Мультымедыя

en: Forum
be: Форум

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Blog
be: Блог

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Anonymous
be: Ананім

en: Tools
be: Прылады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Source
be: Крыніца

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: The installation has encountered an error.
be: Інсталляцыя была спынена памылкай.

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Warnings
be: Заўвагі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: Dark
be: Цёмная

en: Wide
be: Шырокі

en: Block types
be: Тыпы блокаў

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
be: Увядзіце спіс, падзяляючы словы коскаю. На прыклад: Менск, Берасце, "Мар'іна Горка"

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650

en: Narrow
be: Вузкі
