Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to bg translation catalogue (56 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Article
bg: Статия

en: Comments
bg: Коментари

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Categories
bg: Категории

en: File
bg: Файл

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Country
bg: Страна

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Help
bg: Справка

en: Audio
bg: Музика

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Total
bg: Общо

en: Picture
bg: Изображение

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: Question
bg: Въпрос

en: All
bg: Всички

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Media
bg: Медия

en: Price
bg: Цена

en: Forum
bg: Форум

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Blog
bg: Блог

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Source
bg: Източник

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Products
bg: Продукти

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: The installation has encountered an error.
bg: Възникна грешка при инсталацията.

en: Full content
bg: Пълно съдържание
