Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to ca translation catalogue (142 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Item
ca: Element

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Comments
ca: Comentaris

en: Currency
ca: Moneda

en: Quantity
ca: Quantitat

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: File
ca: Fitxer

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Country
ca: País

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: Audio
ca: Àudio

en: Teaser
ca: Resum

en: n/a
ca: n/d

en: Picture
ca: Imatge

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: FAQ
ca: PMF

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: All
ca: Tot

en: Last post
ca: Darrer article

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Roles
ca: Rols

en: Comment
ca: Comentari

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Term
ca: Terme

en: Media
ca: Multimèdia

en: Price
ca: Preu

en: Store
ca: Botiga

en: Forum
ca: Fòrum

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Blog
ca: Bloc

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Tools
ca: Eines

en: Operator
ca: Operador

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Source
ca: Font

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: Buttons
ca: Botons

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Video
ca: Vídeo

en: Customize
ca: Personalitza

en: Review Order
ca: Revisar la comanda

en: Products
ca: Productes

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: Examples
ca: Exemples

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: Administrator
ca: Administrador

en: Blockquote
ca: Bloc de cita

en: Values
ca: Valors

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Revenue
ca: Ingressos

en: Currencies
ca: Monedes

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Cart block
ca: Bloc del carretó

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Light
ca: Clar

en: Primary
ca: Primari

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Secondary
ca: Secundari

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: The installation has encountered an error.
ca: La instal·lació ha trobat un error.

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Warnings
ca: Alertes

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Payment instructions
ca: Instruccions de pagament

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Dark
ca: Fosc

en: Master
ca: Mestre

en: Wide
ca: Ample

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Block types
ca: Tipus de blocs

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Button group
ca: Grup de botons

en: The comment type.
ca: El tipus de comentari.

en: Default comments
ca: Comentaris predeterminats

en: Allows commenting on content
ca: Permet comentar al contingut

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Default medium date
ca: Format predeterminat per a la data mitjana

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: Website feedback
ca: Feedback del web

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ca: Introduïu una llista separada per comes. Per exemple: Amsterdam, Ciutat de Mèxic, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: Max 1300x1300
ca: Màx. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ca: Màx. 2600x2600

en: Max 325x325
ca: Màx. 325x325

en: Max 650x650
ca: Màx. 650x650

en: Narrow
ca: Estret

en: Cart form
ca: Formulari del carretó

en: A locally hosted audio file.
ca: Un fitxer d'àudio allotjat en local.

en: A locally hosted video file.
ca: Un fitxer de vídeo allotjat en local.

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ca: Un vídeo hostatjat remotament de YouTube o Vimeo.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ca: Arxivat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ca: Arxiva

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
ca: Restaura com a esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
ca: Restaura

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
