Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to cs translation catalogue (126 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Item
cs: Položka

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Read more
cs: Číst dál

en: Article
cs: Článek

en: Comments
cs: Komentáře

en: Currency
cs: Měna

en: Quantity
cs: Množství

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Categories
cs: Kategorie

en: File
cs: Soubor

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Search
cs: Hledat

en: Country
cs: Země

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Help
cs: Nápověda

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Total
cs: Celkem

en: n/a
cs: není

en: Picture
cs: Obrázek

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Email
cs: E-mail

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: All
cs: Vše

en: Last post
cs: Poslední

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Term
cs: Termín

en: Media
cs: Média

en: Price
cs: Cena

en: Desc
cs: Sestupně

en: Store
cs: Obchod

en: Forum
cs: Fórum

en: User login
cs: Přihlášení

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Tools
cs: Nástroje

en: Operator
cs: Operátor

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Source
cs: Zdroj

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: Products
cs: Produkty

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Tabs
cs: Záložky

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Apply
cs: Použít

en: Examples
cs: Příklady

en: Audio file
cs: Zvukový soubor

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Edit profile
cs: Upravit profil

en: pending
cs: čekající

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Blockquote
cs: Bloková citace

en: Values
cs: Hodnoty

en: Offset
cs: Posun

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Revenue
cs: Tržba

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Variations
cs: Varianty

en: Cart block
cs: Blok košíku

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Primary
cs: Primární

en: Video file
cs: Video soubor

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Order Complete
cs: Objednávky dokončena

en: The installation has encountered an error.
cs: Při instalaci nastala chyba.

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Your virtual face or picture.
cs: Váš avatar nebo profilový obrázek.

en: Warnings
cs: Varování

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Payment instructions
cs: Instrukce pro platbu

en: Video URL
cs: Adresa URL videa

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Wide
cs: Široký

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Block types
cs: Typy bloků

en: Button group
cs: Skupina tlačítek

en: Default comments
cs: Výchozí komentáře

en: Allows commenting on content
cs: Umožňuje komentování obsahu

en: Primary tabs display toggle
cs: Přepínač zobrazení primárních záložek

en: Default medium date
cs: Výchozí střední formát data

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Basic block
cs: Základní blok

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
cs: Zadejte seznam oddělený čárkami. Například: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Max 1300x1300
cs: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
cs: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
cs: Max. 325x325

en: Max 650x650
cs: Max. 650x650

en: Narrow
cs: Úzký

en: Use local files for reusable media.
cs: Zařazuje lokální soubor do knihovny médií k opětovnému použití.

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
