Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to eu translation catalogue (90 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Item
eu: Elementua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: File
eu: Fitxategi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Country
eu: Herria

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Help
eu: Laguntza

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Text
eu: Testua

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Picture
eu: Irudia

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: Frequently Asked Questions
eu: Ohiko galderak

en: Question
eu: Galdera

en: All
eu: Guztiak

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Term
eu: Termino

en: Desc
eu: Beheraka

en: Forum
eu: Foroa

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Blog
eu: Bloga

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Tools
eu: Tresnak

en: Source
eu: Iturburua

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Examples
eu: Adibideak

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Values
eu: Balioak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: The installation has encountered an error.
eu: Instalazioak errore bat aurkitu du.

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Asc
eu: Goraka

en: Wide
eu: Zabal

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Block types
eu: Bloke motak

en: Button group
eu: Botoi taldea

en: The comment type.
eu: Iruzkin mota.

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
eu: Sartu komaz banandutako zerrenda. Adibidez: Barañain, Iruña, "Lezaun, Nafarroa"

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Narrow
eu: Estu
