Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to fy translation catalogue (15 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Comments
fy: Reaksjes

en: Advanced options
fy: Avansearre opsjes

en: Search
fy: Sykje

en: Picture
fy: Ofbylding

en: Continue
fy: Trochgean

en: Comment
fy: Reaksje

en: Add new comment
fy: Nije reaksje tafoegje

en: Anonymous
fy: Anonym

en: Save and continue
fy: Bewarje en trochgean

en: The installation has encountered an error.
fy: De ynstallaasje kaam in flater tsjin.
