Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to gl translation catalogue (102 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Item
gl: Elemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Read more
gl: Ler máis

en: Article
gl: Artigo

en: Comments
gl: Comentarios

en: Currency
gl: Divisa

en: Quantity
gl: Cantidade

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Categories
gl: Categorías

en: File
gl: Ficheiro

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Country
gl: País

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Help
gl: Axuda

en: Teaser
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: n/a
gl: n/d

en: Picture
gl: Imaxe

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Question
gl: Pregunta

en: All
gl: Todo

en: Last post
gl: Última entrada

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Comment
gl: Comentario

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Term
gl: Termo

en: Media
gl: Medios

en: Price
gl: Prezo

en: Store
gl: Tenda

en: Forum
gl: Foro

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Blog
gl: Blogue

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Operator
gl: Operador

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Source
gl: Orixe

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Buttons
gl: Botóns

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Customize
gl: Personalizar

en: Products
gl: Produtos

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Examples
gl: Exemplos

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: Administrator
gl: Administrador

en: Blockquote
gl: Bloque de cita

en: Values
gl: Valores

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Cart block
gl: Bloque de cita

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Primary
gl: Primario

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Secondary
gl: Secundario

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: The installation has encountered an error.
gl: Aconteceu un erro na instalación.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Full content
gl: Contido completo

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Dark
gl: Escuro

en: Wide
gl: Ancho

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Narrow
gl: Estreito
