Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to kk translation catalogue (42 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Article
kk: Мақала

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Categories
kk: Категория

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Help
kk: Көмек

en: Text
kk: Текст

en: n/a
kk: жоқ

en: Picture
kk: Сүрет

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Question
kk: Сұрақтар

en: All
kk: Барлық

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Forum
kk: Форум

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Blog
kk: Блогі

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: The installation has encountered an error.
kk: Қондыру барысында қате табылды.

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
