Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Remove
mk: Одстрани

en: Comments
mk: Коментари

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Roles
mk: Улоги

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: - All -
mk: - Сите -
