Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Article
os: Уац

en: Comments
os: Комментари

en: Tags
os: Тегтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: File
os: Файл

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
