Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.8) - en to pa translation catalogue (32 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Last post
pa: ਆਖਰੀ ਪੋਸਟ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ
