Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.9) - en to af translation catalogue (50 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Read more
af: Lees meer

en: Article
af: Artikel

en: Comments
af: Kommentaar

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Quantity
af: Aantal

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Categories
af: Kategorieë

en: File
af: Lêer

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Country
af: Land

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Picture
af: Prentjie

en: Continue
af: Gaan voort

en: Question
af: Vraag

en: All
af: Alle

en: Last post
af: Laaste pos

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Price
af: Prys

en: User login
af: Aanmelding

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Source
af: Bron

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Products
af: Produkte

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: - All -
af: - Alle -

en: The installation has encountered an error.
af: Die installasie het teëspoed opgetel.

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Master
af: Meester
