Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.9) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Quantity
ga: Méid

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Country
ga: Tír

en: Total
ga: Iomlán

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Price
ga: Praghas

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
