Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.9) - en to nn translation catalogue (50 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Read more
nn: Les meir

en: Article
nn: Artikkel

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Quantity
nn: Mengd

en: On
nn: På

en: Categories
nn: Kategoriar

en: File
nn: Fil

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Country
nn: Land

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Help
nn: Hjelp

en: Picture
nn: Bilete

en: Continue
nn: Hald fram

en: Answer
nn: Svar

en: All
nn: Alle

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: Roles
nn: Roller

en: Comment
nn: Kommentar

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Price
nn: Pris

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Blog
nn: Blogg

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.

en: Products
nn: Varer

en: Apply
nn: Bruk

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: - All -
nn: - Alle -

en: The installation has encountered an error.
nn: Ein feil har oppstått under installasjonen.

en: Full content
nn: Heile innhaldet

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.
