Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.9) - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Item
si: අයිතමය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Article
si: ලිපි

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: File
si: ගොනුව

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: Picture
si: පින්තූරය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: The installation has encountered an error.
si: Install කිරීමේදී දෝශයක්‌ ඇතිවිය.
