Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.9) - en to sk translation catalogue (119 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Item
sk: Položka

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Article
sk: Článok

en: Comments
sk: Komentáre

en: Currency
sk: Mena

en: Quantity
sk: Množstvo

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Categories
sk: Kategórie

en: File
sk: Súbor

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Country
sk: Krajina

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Help
sk: Pomoc

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Total
sk: Celkom

en: n/a
sk: nie je

en: Picture
sk: Obrázok

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Frequently Asked Questions
sk: Často kladené otázky

en: Question
sk: Otázka

en: All
sk: Všetky

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Term
sk: Termín

en: Media
sk: Médiá

en: Price
sk: Cena

en: Desc
sk: Zostupne

en: Store
sk: Obchod

en: Forum
sk: Fórum

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Operator
sk: Operátor

en: Original
sk: Originál

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Source
sk: Zdroj

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Review Order
sk: Skontrolovať objednávku

en: Products
sk: Produkty

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Tabs
sk: Záložky

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Examples
sk: Príklady

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Revenue
sk: Výnos

en: Currencies
sk: Meny

en: Variations
sk: Variácie

en: Cart block
sk: Blok košíka

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Primary
sk: Primárny

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The installation has encountered an error.
sk: V inštalácii sa vyskytla chyba.

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Payment instructions
sk: Pokyny k platbe

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Wide
sk: Široký

en: Stores
sk: Obchody

en: Block types
sk: Typy blokov

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Website feedback
sk: Spätná väzba

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sk: Zadajte zoznam oddelený čiarkou. Napríklad: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Narrow
sk: Úzky

en: Store email notifications are sent from this address.
sk: Z tejto adresy sa odosielajú e-mailové oznámenia obchodu.

en: Cart form
sk: Formulár košíka

en: order_items: Order Item
sk: order_items: Položka objednávky

en: Checkout Order Summary
sk: Zhrnutie objednávky

en: RADIX_SUBTHEME_NAME settings
sk: RADIX_SUBTHEME_NAME nastavenia

en: @author <small class="text-muted d-block">@time ago</small>
sk: @author <small class="text-muted d-block">pred @time</small>

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
