Apigee Developer Portal Kickstart (8.x-1.9) - en to sl translation catalogue (44 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Read more
sl: Preberite več

en: Article
sl: Članek

en: Comments
sl: Komentarji

en: Quantity
sl: Količina

en: Tags
sl: Oznake

en: Categories
sl: Kategorije

en: File
sl: Datoteka

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Help
sl: Pomoč

en: Text
sl: Besedilo

en: n/a
sl: n/d

en: Picture
sl: Slika

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Question
sl: Vprašanje

en: All
sl: Vsi

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Price
sl: Cena

en: User login
sl: Prijava

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: The installation has encountered an error.
sl: Namestitev je naletela na napako.
