Apigee Edge (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: disabled
hy: անջատված

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Never
hy: Երբեք

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն
