Apigee Edge (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Private
ne: निजि

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Required
ne: आवश्यक

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Alias
ne: उपनाम

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
