Apigee Edge (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (77 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Private
lt: Privatus

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Never
lt: Niekada

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: N/A
lt: N/D

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Owner
lt: Savininkas

en: Members
lt: Nariai

en: General
lt: Bendras

en: Role
lt: Rolė

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Show
lt: Rodyti

en: update
lt: atnaujinti

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Add members
lt: Pridėti narius

en: Simple
lt: Paprastas

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: Debug
lt: Derinimas

en: Permission
lt: Leidimai

en: API documentation
lt: API dokumentacija

en: Hide
lt: Slėpti

en: pending
lt: laukia

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Registration
lt: Registracija

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Error count
lt: Klaidų skaičius

en: Your first name.
lt: Vardas

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Are you sure you want to delete the %label @entity-type?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %label @entity-type?
