Apigee Edge (8.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (53 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: N/A
km: គ្មាន

en: Caching
km: ការ​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Role
km: តួនាទី

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: The update has encountered an error.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព បាន​ជួបប្រទះ​នឹង​កំហុស ។

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Hide
km: លាក់

en: Add role
km: បន្ថែម​តួ​នាទី

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Filter settings
km: ការ​កំណត់​តម្រង
