Apigee Edge (8.x-1.0-rc4) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: Roles
mk: Улоги
