Apigee Edge (8.x-1.0-rc5) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Private
mn: Хувийн

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Public
mn: Нийтийн

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Hide
mn: Нуух

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
