Apigee Edge (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (53 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Caching
bo: བར་གསོག་བྱེད་པ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Show
bo: སྟོན

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Add members
bo: ཁོངས་མི་ཁ་སྣོན།

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: The update has encountered an error.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བ།

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Add role
bo: འགན་ནུས་ཁ་སྣོན

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Save permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ཉར་ཚགས

en: Filter settings
bo: འཚག་རྒྱག་བྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Restrict to the selected roles
bo: བདམས་ཟིན་པའི་འགན་ནུས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ
