Apigee (8.x-1.18) - en to hy translation catalogue (53 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: disabled
hy: անջատված

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: updated
hy: թարմացում

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Never
hy: Երբեք

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Caching
hy: Քեշավորում

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Recipient
hy: Ստացող

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: @label
hy: @label (@column)

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
