Apigee Edge (8.x-1.23) - en to bg translation catalogue (54 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: disabled
bg: деактивиран

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: updated
bg: Актуализирано

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: - None -
bg: - Не -

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Never
bg: Никога

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Caching
bg: Кеширане

en: Recipient
bg: Получател

en: General
bg: Общи

en: Role
bg: Роля

en: Pending
bg: В изчакване

en: update
bg: обновяване

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: @time ago
bg: преди @time

en: Accepted
bg: Приети

en: Expired
bg: Изтекли

en: Permissions
bg: Права

en: Apply
bg: Търси

en: The update has encountered an error.
bg: При обновяването възникна грешка.

en: Permission
bg: Разрешение

en: Alias
bg: Псевдоним

en: Save permissions
bg: Запис на правата

en: Error message
bg: Съобщение за грешка
