Apigee Edge (8.x-1.25) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Body
br: Korf

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: View
br: Gwel

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: Permissions
br: Aotreoù
