Apigee Edge (8.x-1.4) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Password
mg: Teny miafina

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: User
mg: Mpampiasa
