Apigee Edge (8.x-1.25) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -
