Apigee Monetization (2.1.3) - en to lt translation catalogue (82 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: value
lt: reikšmė

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Terms and Conditions
lt: Taisyklės

en: Default
lt: Numatytasis

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Total
lt: Iš viso

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page
lt: Puslapis

en: Always
lt: Visada

en: N/A
lt: N/D

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: Address
lt: Adresas

en: Store
lt: Parduotuvė

en: General
lt: Bendras

en: Now
lt: Dabar

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Order
lt: Tvarka

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Accepted
lt: Priimti

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: To date
lt: Data iki

en: From date
lt: Data nuo

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Product
lt: Prekė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Products
lt: Prekės

en: Credit
lt: Kreditas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Add product
lt: Pridėti prekę

en: Link to form
lt: Nuorodą į formą

en: Notify administrator
lt: Pranešti administratoriui

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %format. Palikite tuščia jei norite, kad būtų naudojamas pateikimo laikas.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: no caching
lt: nekešuojamas

en: Future format
lt: Ateities formatas

en: Past format
lt: Praeities formatas
