Apigee Monetization (2.1.5) - en to he translation catalogue (63 entries)

en: Title
he: כותרת

en: value
he: ערך

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: None
he: ללא

en: Country
he: מדינה

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Refresh
he: ריענון

en: Teaser
he: תקציר

en: Text
he: טקסט

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: N/A
he: -ללא-

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Maximum
he: מקסימום

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Price
he: מחיר

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Amount
he: כמות

en: Address
he: כתובת

en: Store
he: חנות

en: General
he: כללי

en: Now
he: עכשיו

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Checkout
he: לרכישה

en: Operator
he: אופרטור

en: Notifications
he: הודעות

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Accepted
he: התקבלו

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: To date
he: 'עד תאריך'

en: From date
he: 'מתאריך'

en: Greater than
he: גדול מ

en: Units
he: יחידות

en: Product
he: מוצר

en: Changed
he: השתנה

en: Products
he: מוצרים

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Minimum
he: מינימום

en: Subscription
he: מנוי

en: Usage
he: שימוש

en: Reports
he: דוחות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Tax
he: מסים

en: Add product
he: הוסף מוצר

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Link to form
he: קישור לטופס

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
he: פורמט: %format.  השאירו ריק כדי להשתמש במועד שליחת הטופס.

en: Future format
he: פורמט עתיד

en: Past format
he: פורמט עבר
