Apigee Monetization (8.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Minimum
ne: न्युनतम
