Apigee Monetization (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: Title
ca: Títol

en: value
ca: valor

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Actions
ca: Accions

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Currency
ca: Moneda

en: None
ca: Cap

en: Country
ca: País

en: Name
ca: Nom

en: Terms and Conditions
ca: Condicions d'ús

en: Default
ca: Per defecte

en: Refresh
ca: Refresca

en: Teaser
ca: Resum

en: Date format
ca: Format de la data

en: Always
ca: Sempre

en: N/A
ca: No aplica

en: Maximum
ca: Màxim

en: Caching
ca: Emmagatzemament en memòria cau

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Price
ca: Preu

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Product ID
ca: ID del producte

en: Amount
ca: Import

en: Now
ca: Ara

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Operator
ca: Operador

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Greater than
ca: Més gran que

en: Team
ca: Equip

en: Product
ca: Producte

en: Products
ca: Productes

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Minimum
ca: Mínim

en: Usage
ca: Ús

en: Currency code
ca: Codi de moneda

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Tax
ca: Impostos

en: Add product
ca: Afegeix producte

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
ca: Format: %format. Deixa-ho en blanc per utilitzar la data de l'enviament del formulari.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: no caching
ca: no desis en memòria cau

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size
