Apigee Monetization (8.x-1.8) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Country
az: Ölkə

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Refresh
az: Yenilə

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Page
az: Səhifə

en: N/A
az: Yox

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Maximum
az: Maksimum

en: Caching
az: Keşlənib

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Sort by
az: Sırala

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Greater than
az: -dən böyükdür

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Custom date format
az: Fərdi tarix formatı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
