Smart Digital – Iris D8 DevPortal (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (234 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Subscribers
fa: مشترکین

en: List
fa: فهرست

en: Subject
fa: موضوع

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Article
fa: مقاله

en: Administration
fa: مدیریت

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: More
fa: بیشتر

en: Action
fa: عملکرد

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Resources
fa: منابع

en: Developers
fa: توسعه دهنده ها

en: File
fa: فایل

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Use count
fa: تعداد استفاده

en: Message
fa: پیغام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Feed
fa: خوراک

en: Name
fa: نام

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Archive
fa: آرشیو

en: Icon
fa: شمایل

en: Audio
fa: صوتی

en: Filename
fa: نام فایل

en: Region
fa: ناحیه

en: Menu
fa: منو

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Updated
fa: به‌روز

en: Layout
fa: آرایش

en: Attachment
fa: پیوست

en: Issue
fa: پی آمد

en: n/a
fa: هیچ

en: Picture
fa: تصویر

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Contact
fa: تماس

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Last post
fa: آخرین ارسال

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Footer
fa: پاورقی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Severity
fa: شدت

en: Fields
fa: فیلدها

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: Normal
fa: عادی

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Up
fa: بالا

en: Medium
fa: متوسط

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Desc
fa: نزولی

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Forum
fa: انجمن

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Role
fa: نقش

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Users
fa: کاربران

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
fa: @site در دست عملیات پشتیبانی و نگهداری است. به زودی به حالت عادی باز خواهد گشت. با تشکر از بردباری شما.

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Tools
fa: ابزارها

en: Sort Criteria
fa: معیار مرتب‌سازی

en: Recent comments
fa: دیدگاه‌های اخیر

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Full
fa: کامل

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: Topics
fa: موضوعات

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: author
fa: نویسنده

en: Entity
fa: عنصر

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.

en: White
fa: سفید

en: People
fa: افراد

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Read More
fa: ادامه...

en: Blogs
fa: وبلاگ‌ها

en: Video
fa: ویدیو

en: Link color
fa: رنگ پیوند

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Published comments
fa: دیدگاه‌های منتشر شده

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: Apply
fa: تایید

en: small
fa: کوچک

en: large
fa: بزرگ

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Block description
fa: توضیحات بلوک

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: Permission
fa: مجوز

en: Authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Administrator
fa: مدیر

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: Newsletters
fa: خبرنامه‌ها

en: No comments available.
fa: هیچ دیدگاه‌هایی در دسترس نیست.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
fa: یک کاربر برای مدت تعیین شده پس از آخرین مشاهده‌ی یک صفحه، آنلاین محسوب می‌شود.

en: Offset
fa: جابجایی

en: Account
fa: حساب

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: About
fa: درباره

en: Publish content
fa: انتشار محتوا

en: Unpublish comment
fa: عدم انتشار دیدگاه

en: Block type
fa: نوع بلاک

en: Fonts
fa: فونت‌ها

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: User account
fa: حساب کاربری

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Light
fa: روشن

en: Permanent
fa: دائمی

en: Temporary
fa: موقت

en: No files available.
fa: هیچ فایلی در دسترس نیست.

en: Email: Plain
fa: نامه الکترونیکی: ساده

en: Email: HTML
fa: نامه الکترونیکی: HTML

en: Delete comment
fa: حذف دیدگاه

en: MIME type
fa: نوع فایل

en: Posted in
fa: ارسال شده در

en: Upload date
fa: تاریخ بارگذاری

en: Primary
fa: اصلی

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: Publish comment
fa: انتشار دیدگاه

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Who's new
fa: کاربران جدید

en: Blue Lagoon (default)
fa: تالاب آبی

en: Personal contact form
fa: فرم تماس شخصی

en: Powered by Drupal
fa: نیرو گرفته از دروپال

en: Who's online
fa: کاربران آنلاین

en: Slate
fa: تخته سنگ

en: Delete content
fa: حذف محتوا

en: All content
fa: تمامی محتوا

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Monthly archive
fa: آرشیو ماهیانه

en: Operations links
fa: پیوندهای عملیات

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Full comment
fa: نظر کامل

en: Save comment
fa: ذخیره دیدگاه

en: Unapproved comments
fa: دیدگاه‌های تایید نشده

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: Recent content
fa: جدیدترین محتوا

en: Unpublish content
fa: عدم انتشار محتوا

en: Make content sticky
fa: ارتقای محتوا به سرمطلبی

en: Make content unsticky
fa: تنزل محتوا از سرمطلبی

en: Promote content to front page
fa: ارتقای محتوا به صفحه اول

en: Remove content from front page
fa: تنزل محتوا از صفحه اول

en: Save content
fa: ذخیره محتوا

en: Find and manage content.
fa: یافتن و اداره محتوا.

en: Taxonomy term page
fa: صفحه واژه طبقه‌بندی

en: No people available.
fa: هیچ فردی در دسترس نیست.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
fa: یکی از مدیران یک حساب کاربری در [site:name] برای شما ایجاد نموده است.

en: Find and manage people interacting with your site.
fa: یافتن و اداره افراد در تعامل با سایت شما.

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: Main background
fa: رنگ زمینه‌ی اصلی

en: Sidebar background
fa: رنگ زمینه ی نوار کناری

en: Sidebar borders
fa: حاشیه‌ های نوار کناری

en: Footer background
fa: رنگ زمینه‎ی قسمت پایینی

en: Plum
fa: آلو

en: Header background
fa: زمینه سربرگ

en: Title and slogan
fa: عنوان و شعار سایت

en: Firehouse
fa: ایستگاه آتش‌نشانی

en: Ice
fa: یخ

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها

en: Text Formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
fa: مدیریت حساب‌های کاربری، نقش‌ها و مجوزها.

en: Changed date
fa: تاریخ تغییر

en: Dark
fa: تاریک

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Email: HTML text alternative
fa: نامه الکترونیکی: متن HTML جایگزین

en: Wide
fa: پهن

en: Header background top
fa: پس زمینه بالای سربرگ

en: Header background bottom
fa: پس‌زمینه پایین سربرگ

en: With selection
fa: با انتخاب شده‌ها

en: Custom block library
fa: کتابخانه بلوک سفارشی

en: Default comments
fa: دیدگاه‌های پیش‌فرض

en: Narrow
fa: باریک

en: Welcome to [site:name]
fa: به [site:name] خوش‌‌آمدید

en: Name or email contains
fa: نام یا نشانی پست الکتونیکی شامل
