Smart Digital – Iris D8 DevPortal (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (367 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Register
pl: Rejestracja

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Subscribers
pl: Członkowie

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Article
pl: Artykuł

en: Administration
pl: Administracja

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Resources
pl: Zasoby

en: Developers
pl: Deweloperzy

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Container
pl: Kontener

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Preview
pl: Podgląd

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Icon
pl: Ikona

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Icons
pl: Ikony

en: Layout
pl: Układ

en: Components
pl: Komponenty

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: n/a
pl: n.d.

en: Picture
pl: Obraz

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Files
pl: Pliki

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Contact
pl: Kontakt

en: Created
pl: Utworzono

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Footer
pl: Stopka

en: Roles
pl: Role

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Severity
pl: Priorytet

en: Fields
pl: Pola

en: Normal
pl: Zwykły

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Up
pl: W górę

en: Medium
pl: Średnie

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Desc
pl: Malejąco

en: Colors
pl: Kolory

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Role
pl: Rola

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Users
pl: Użytkownicy

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
pl: Na @site mamy w tej chwili przerwę techniczną. Powinna się ona wkrótce skończyć. Dziękujemy za cierpliwość.

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Sort Criteria
pl: Kryteria sortowania

en: Recent comments
pl: Ostatnie komentarze

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full
pl: Pełny

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: White
pl: Biały

en: People
pl: Ludzie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Author Name
pl: Nazwa Autora

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Blogs
pl: Blogi

en: Video
pl: Wideo

en: Glossary
pl: Słownik

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: New
pl: Nowy

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Published comments
pl: Opublikowane komentarze

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Next page
pl: Następna strona

en: medium
pl: średni

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: small
pl: mała

en: large
pl: duża

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Used in
pl: Użyte w

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: FAQs
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Newsletters
pl: Newslettery

en: No comments available.
pl: Brak dostępnych komentarzy.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
pl: Tak długo od ostatniego odświeżenia strony użytkownik jest uważany za będącego online.

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Account
pl: Konto

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: About
pl: O stronie

en: Publish content
pl: Publikuj zawartość

en: Unpublish comment
pl: Wstrzymaj publikację komentarzy

en: Block type
pl: Rodzaj bloku

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Entity type
pl: Typ encji

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Light
pl: Jasny

en: Permanent
pl: Stały

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Email: Plain
pl: E-mail: Czysty

en: Email: HTML
pl: E-mail: HTML

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: Delete comment
pl: Usuń komentarz

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Posted in
pl: Odpowiedź do

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: Primary
pl: Główny

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: Video file
pl: Plik Video

en: Publish comment
pl: Opublikuj komentarz

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Who's new
pl: Nowi użytkownicy

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Blue Lagoon (default)
pl: Błękitna laguna (domyślny)

en: Personal contact form
pl: Osobisty formularz kontaktowy

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Who's online
pl: Kto przegląda

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Slate
pl: Popielaty

en: Author name
pl: Nazwa autora

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Delete content
pl: Usuń zawartość

en: All content
pl: Wszystkie treści

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Monthly archive
pl: Archiwum miesięczne

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Full comment
pl: Pełen komentarz

en: Save comment
pl: Zapisz komentarz

en: Unapproved comments
pl: Niezatwierdzone komentarze

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Recent content
pl: Ostatnio dodana zawartość

en: Unpublish content
pl: Zakończ publikację wpisów

en: Make content sticky
pl: Przyklej wpis

en: Make content unsticky
pl: Odklej wpis

en: Promote content to front page
pl: Opublikuj zawartości na stronie głównej

en: Remove content from front page
pl: Usuń zawartość ze strony głównej

en: Save content
pl: Zapisz zawartość

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Taxonomy term page
pl: Strona terminów kategorii

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
pl: Administrator utworzył dla ciebie konto na stronie [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie ludźmi korzystającymi z serwisu.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
pl: Użyj <em>artykułów</em> dla dynamicznych treści, takich jak newsy, przegląd prasy lub wpisy na blogu.

en: Stop sending
pl: Zatrzymaj wysyłanie

en: Main background
pl: Główne tło

en: Sidebar background
pl: Tło paska bocznego

en: Sidebar borders
pl: Obrys paska bocznego

en: Footer background
pl: Tło stopki

en: Plum
pl: Śliwka

en: Header background
pl: Tło nagłówka

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Title and slogan
pl: Tytuł i slogan

en: Firehouse
pl: Remiza

en: Ice
pl: Lód

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
pl: Zarządzanie kontami użytkowników, rolami i uprawnieniami.

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: Dark
pl: Ciemny

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Email: HTML text alternative
pl: E-mail: Alternatywa tekstu HTML

en: Wide
pl: Szeroki

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: About us
pl: O nas

en: Header background top
pl: Górne tło nagłówka

en: Header background bottom
pl: Dolne tło nagłówka

en: Node operations bulk form
pl: Formularz operacji masowych dla węzłów

en: With selection
pl: Z wyborem

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: Bootstrap Settings
pl: Ustawienia Bootstrapa

en: Custom block library
pl: Biblioteka własnych bloków

en: Registering module
pl: Rejestracja modułów

en: Lists (Views)
pl: Listy (Widoki)

en: Fallback date format
pl: Awaryjny format zapisu daty

en: File usage
pl: Wykorzystanie plików

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: Book outline for @book.title
pl: Spis treści książki dla @book.title

en: Book traversal links for
pl: Odnośniki nawigacji książki

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: Default comments
pl: Domyśle komentarze

en: Allows commenting on content
pl: Pozwala komentować zawartość

en: Search result highlighting input
pl: Podświetl frazę wyszukiwania

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: By @author @time ago
pl: Przez @author @time temu

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Large (480×480)
pl: Duży (480×480)

en: Medium (220×220)
pl: Średni (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
pl: Mały (100×100)

en: HTML Date
pl: Data HTML

en: HTML Datetime
pl: Data i czas HTML

en: HTML Month
pl: Miesiąc HTML

en: HTML Time
pl: Czas HTML

en: HTML Week
pl: Tydzień HTML

en: HTML Year
pl: Rok HTML

en: HTML Yearless date
pl: Data bez roku HTML

en: Default long date
pl: Domyślna data długa

en: Default medium date
pl: Domyślna data średnia

en: Default short date
pl: Domyślna data krótka

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Block the selected user(s)
pl: Zablokuj wybrane konto użytkownika(ów)

en: Cancel the selected user account(s)
pl: Anuluj wybrane konto użytkownika(ów)

en: Unblock the selected user(s)
pl: Odblokuj wybrane konto użytkownika(ów)

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
pl: Wprowadź listę oddzielonych przecinkami słów. Przykładowo: Wrocław, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
pl: Zgłoszenie anulowania konta [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
pl: Zastępcze dane do logowania dla [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
pl: Szczegóły konta użytkownika [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
pl: Szczegóły konta dla [user:display-name] na [site:name] (w trakcie weryfikacji)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
pl: Informacje dotyczące konta  [user:display-name] na [site:name] (konto zatwierdzone)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
pl: Informacje dotyczące konta [user:display-name] na [site:name] (zablokowane)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
pl: Szczegóły konta użytkownika [user:display-name] na [site:name] (anulowane)

en: Links related to the active user account
pl: Odnośniki związane z aktywnym kontem użytkownika

en: Administrative task links
pl: Odnośniki administracyjne

en: Site information links
pl: Odnośniki dotyczące informacji o stronie

en: Site section links
pl: Odnośniki sekcji strony

en: User tool links, often added by modules
pl: Odnośniki do narzędzi użytkownika, często dodanych przez moduły

en: Find and manage custom blocks.
pl: Znajdź i zarządzaj własnymi blokami.

en: Recent comments.
pl: Ostatnie komentarze.

en: Find and manage files.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie plikami

en: All content, by month.
pl: Cała zawartość wg miesiąca.

en: Recent content.
pl: Ostatnio dodana zawartość.

en: All content promoted to the front page.
pl: Wszystkie treści promowane na stronie głównej.

en: All content, by letter.
pl: Cała zawartość, alfabetycznie

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
pl: Zawartość należąca do konkretnego terminu taksonomii

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
pl: Prezentuje listę najnowszych użytkowników na stronie.

en: Who's online block
pl: Blok <em>Kto jest online</em>

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
pl: Prezentuje nazwy użytkowników którzy byli ostatnio aktywni, jak również liczbę wszystkich aktywnych użytkowników.

en: View edit page
pl: Strona edycji widoku.

en: Max 1300x1300
pl: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
pl: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
pl: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
pl: Maksimum 650x650

en: Narrow
pl: Wąskie

en: Files overview
pl: Przegląd plików

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
pl: Informacje o wykorzystaniu pliku dla {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Welcome to [site:name]
pl: Witaj na [site:name]

en: Name or email contains
pl: Nazwa lub email zawiera

en: A list of new users
pl: Lista nowych użytkowników

en: There are currently @total users online.
pl: @total użytkowników jest aktywnych w tej chwili.

en: There are currently 0 users online.
pl: Żaden z użytkowników nie jest w tym momencie zalogowany.

en: A list of users that are currently logged in.
pl: Lista użytkowników, którzy są aktualnie zalogowani.

en: Manage view settings
pl: Zarządzaj ustawieniami widoku.

en: View or edit the configuration.
pl: Pokaż lub edytuj konfigurację.

en: Displays in this view
pl: Formaty wyświetlania dla tego widoku.

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
pl: Format wyświetlania znaczy tyle co sposób w jaki wyświetlone będą wyniki, np. jako strona lub blok. Widok może posiadać więcej niż jeden format wyświetlania, które zostaną wyświetlone w tym miejscu. Aktywny format wyświetlania został wyróżniony.

en: View administration
pl: Administracja widoku

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
pl: Wykonaj czynności administracyjne, wliczając w sklonowanie tudzież dodanie opisu. Kliknij w przycisk rozwijania listy by zobaczyć wszystkie dostępne opcje.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
pl: Wybierz w jaki sposób mają zostać zaprezentowane wyniki. Np. wybierz <em>Zawartość</em> by wyświetlić każdą pozycję w całości, korzystając z własnych ustawień konfiguracji wyświetlania. Możesz również wybrać <em>Pola</em> które pozwolą Ci zaprezentować jedynie wybrane przez Ciebie pola. Poprzez zainstalowanie modułów można <em>rozszerzyć</em> podstawową funkcjonalność Drupala o dodatkowe formaty.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
pl: Jeśli widok korzysta z pól, zostaną one zaprezentowane w tym miejscu. Możesz kliknąć w pole aby je skonfigurować.

en: Filter your view
pl: Przefiltruj swój widok

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
pl: Dodaj filtry aby ograniczyć wyniki, np. by pokazać jedynie zawartość która jest <em>opublikowana</em> należy dodać filtr <em>Opublikowane</em> i wybrać <em>Tak</em>.

en: Filter actions
pl: Przefiltruj akcje

en: Add, rearrange or remove filters.
pl: Dodaj, uporządkuj lub usuń filtry.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
pl: Zarządzaj kolejnością w jakiej wyświetlane są wyniki. Kliknij w aktywną regułę by ją skonfigurować.

en: Sort actions
pl: Akcje sortowania

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
pl: Dodaj, uporządkuj lub usuń regułę sortowania.

en: Show a preview of the view output.
pl: Pokaż podgląd widoku.

en: Use local files for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne pliki w mediach wielokrotnego użytku.

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: Find and manage comments.
pl: Znajdź komentarze i zarządzaj nimi.

en: The approved comments listing.
pl: Lista zatwierdzonych komentarzy.

en: Comments published
pl: Komentarze, które zostały opublikowane

en: The unapproved comments listing.
pl: Lista niezatwierdzonych komentarzy.

en: Comments unapproved
pl: Komentarze, które nie zostały zatwierdzone

en: There are no custom blocks available.
pl: Brak dostępnych bloków własnych.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
pl: Nie utworzono jeszcze zawartości strony głównej. <br />Postępuj zgodnie z <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Podręcznikiem Użytkownika</a> aby rozpocząć budowę swojej witryny.

en: A locally hosted audio file.
pl: Przechowywany lokalnie plik audio.

en: A locally hosted video file.
pl: Przechowywany lokalnie plik video.

en: Remote video
pl: Zdalne wideo

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
pl: Zdalne wideo z YouTube lub Vimeo.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
pl: Zarchiwizowane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
pl: Zarchiwizuj

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
pl: Przywróć wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
pl: Przywróć

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
