Apple News (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Node type
az: Nod tipi

en: Layout
az: Şablon

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Advanced
az: Əlavə

en: Width
az: Eni

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: Both
az: Hər ikisi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Revision
az: Reviziya

en: Columns
az: Sütunlar

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Parent ID
az: Valideyn ID
