Apply for role (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Approved
gu: મંજૂર

en: User management
gu: ઉપયોગકર્તા સંચાલન

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Apply for role
gu: હોદ્દા માટે અરજી કરો
