Apply for role (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Approve
ur: منظور

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں
