Appointment Calendar (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: To date
lt: Data iki

en: From date
lt: Data nuo
